Atrodi savu Galveno grāmatvedi / Finanšu direktoru pie mums

По-русски   In English

ATRODI SAVA UZŅĒMUMA GALVENO GRĀMATVEDI, FINANŠU DIREKTORU, AML SPECIĀLISTU STARP SAVĒJIEM. 

SIA JaunsLikums.lv ar pieredzi finanšu un grāmatvedības speciālistu apmācību organizēšanā piedāvā saviem klientiem Vadības personāla atlasi. Mēs piedāvājam veikt tiešo atlasi un pilna cikla atlasi vidējā un augstākā līmeņa grāmatvedības, finanšu vadības un personāla vadības specialitātēs. 100% atbilstoša mērķauditorija.

___________________________________________________________________________________________________

PIEDĀVĀJAM PILNA CIKLA  ATLASI. 

Mēs veicam sludinājuma sastādīšanu un tā iekļaušanu aktuālo apmācību informācijas izsūtīšanā, sociālajos tīklos, kā arī sludinājumu izplatīšanu mūsu semināru, apmācību materiālos. Mēs tiekamies ar kandidātiem, veicam to novērtēšanu un iepazīstināšanu ar potenciālo darba vietu. Mēs vadam sākotnējās pārrunas, iegūstam iepriekšējo darba devēju atsauksmes, veicam kompetenču novērtēšanu un sagatavojam kandidātu tālākām pārrunām. Jūs jau tiekaties ar atbilstošākajiem atlases kandidātiem. Pēc tikšanās mēs kopīgi pieņemam lēmumu par labu kādam no kandidātiem balstoties uz atlases rezultātiem.

TIEŠĀ ATLASE. 

Mēs uzrunājam labākos speciālistus, kas pēc savas iniciatīves darbu aktīvi nemeklē. Mēs garantējam, ka meklētais darbinieks tiks atrasts atbilstošs Jūsu noteiktajiem kritērijiem un prasībām, kā arī garantējam, ka kandidāts būs pietiekami atbilstošs patstāvīgam darbam pēc pārbaudes laika.

Attālinātas pirmās kārtas video Intervijas

Video intervijas ar kandidātiem pirmajā kārtā. Tas ir piedāvājums ietaupīt laiku, resursus un izpildīt likuma prasības par distancēšanos. Visiem kandidātiem tiek nodrošināta profesionāla studija, vide aprīkojums profesionālai sarunai un prezentāciju demonstrēšanai.

Biroja telefons +371 67809580 Mob. telefons: +371 20595607 Email: info@jaunslikums.lv 

___________________________________________________________________________________________________